Tel: 600283424
Strony internetowe Kraków
PerfectSoft > WWW > Miasto > Strony internetowe Kraków

Strony internetowe Kraków

Strony internetowe – Kraków w kwietniu 2012 r. znalazł się w gronie 120 najatrakcyjniejszych miast świata (tzw. lista hot spots) pod względem konkurencyjności biznesowej. Kraków jest największym pod względem zatrudnienia skupiskiem firm z sektora usług biznesowych w Polsce. Branża usług biznesowych rozwija się w Krakowie od lat 90. XX wieku. W 1993 r. powstała polska spółka informatyczna Comarch, w 1996 r. firma PriceWaterhouse zaczęła świadczyć usługi BPO dla koncernu BP, a w 1998 r. na terenie krakowskiej specjalnej strefy ekonomicznej rozpoczęło działalność centrum badawczo-rozwojowe firmy Motorola. W 2003 r. w mieście powstało pierwsze centrum usług wspólnych, Airline Accounting Center (od 2013 pod nazwą Lufthansa Global Business Services).

Tak duży rynek usług jest świetnym miejscem do tego, by pojawić się z własnymi ofertami! Jak tego dokonać? Zaprezentuj swoją firmę za pomocą strony internetowej i zacznij zarabiać! Strony internetowe (Kraków) to najlepszy sposób, by tego dokonać!


Tworzenie stron internetowych

Internet jest obecnie jednym z najskuteczniejszych sposobów na reklamę. Klienci posiadają dostęp do niego niemal 24 godziny na dobę. Z tego powodu strona internetowa jest doskonałym narzędziem do pozyskiwania nowych klientów!

Strony internetowe (Kraków)

Produkowane przez nas strony internetowe wyróżniają się przejrzystością i estetyką, dzięki czemu klienci chętnie na nie wracają. Prawidłowo zaprojektowana strona WWW jest znacznie lepiej pozycjonowana w wyszukiwarkach, co sprawia że pozyskanie klienta jest łatwiejsze.

Czy strona internetowa musi być droga? Odpowiedź brzmi: NIE!
Strona wizytówka zawiera wszystkie informacje na stronie głównej, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki oraz responsywności. Jej głównym celem jest przedstawienie najważniejszych informacji o określonej firmie, takich jak zakres działalności, cennik usług czy dane kontaktowe.

Projektowanie stron WWW

Projektując strony internetowe (Kraków) dbamy także o łatwość i wygodę edycji treści. Na naszych stronach z łatwością w każdej chwili dokonasz zmian treści lub dodasz nowe informacje!

Nazwą Twojej firmy w adresie e-mail znacząco wpłynie na profesjonalne postrzeganie Twojej oferty. Zakładając stronę internetową otrzymasz możliwość przypisania takich adresów sobie oraz swoim pracownikom!Korzystając z poniższych linków lub z klikając mogą Państwo skorzystać ze zniżki 20% na hosting:

oraz z promocji na niektóre domeny nawet za 0zł:

Kraków na mapie:

Strony internetowe Kraków

×
Czy życzą sobie Państwo kontaktu z naszej strony?
TOP