SKUP/SPRZEDAŻ SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO


Sprzedaż

Nasza oferta zawiera wiele urządzeń elektronicznych, takich jak komputery, laptopy, drukarki, routery

Posiadamy wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny w okazyjnych cenach: komputery stacjonarne, monitory, drukarki, skanery, urządzenia wielofunkcyjne, czytniki kodów, splittery, routery, metkownice, klawiatury, myszki i wiele innych.

W razie zapotrzebowania na tego typu urządzenia prosimy o kontakt, a postaramy się zaoferować najkorzystniejszą cenę na rynku.


Skup urządzeń elektronicznych

SkupWymiany sprzętu komputerowego w firmie są niezbędne do sprawnego funkcjonowania, zarówno ze względu na zużywanie sprzętu, jak i konieczność przyśpieszenia wykonywania procesów. Nieużywany sprzęt zajmuje zbędne miejsce, a jego utylizacja często stwarza dodatkowy problem i generuje niepotrzebne koszty. Podjęcie współpracy z naszą firmą daje Państwu możliwość sprzedaży całej gamy sprzętu komputerowego. Skupujemy komputery stacjonarne, laptopy, netbooki sprawne oraz uszkodzone, poleasingowe oraz niespełniające już wymagań Państwa firmy.Wycena zbędnego sprzętu jest bezpłatna, zapewniamy że dzięki współpracy z naszą firmą uzyskają Państwo korzyści finansowe. Odbiór sprzętu dokonywany jest osobiście przez naszych pracowników, bezpłatnie na terenie Poznania i Wrześni.

Oferta skierowana jest zarówno do firm posiadających wiele komputerów jak i osób prywatnych z pojedynczymi komputerami. W przypadku firm wymagana jest faktura VAT.


Procedura skupu sprzętu:

  1. Prosimy o przesłanie na adres e-mail: biuro@PerfectSoft.com.pl informacji dotyczących sprzętu, który chcą Państwo sprzedać. Konieczne informacje, jakie musimy uzyskać to: konfiguracja sprzętowa, licencje, mile widziane będą zdjęcia urządzeń.

  2. Na podstawie otrzymanych informacji wstępnie wycenimy sprzęt. Gdy nasza propozycja zostanie przez Państwa zaakceptowana, nastąpi ustalenie warunków odbioru.

  3. Odebrany sprzęt zostaje sprawdzony pod względem otrzymanych wcześniej informacji oraz zostanie dokonana ostateczna wycena.

  4. Po akceptacji dokonujemy płatności w terminie 7 dni.