Tel: 600283424
Niedziałające WiFi w Fujitsu-Siemens Amilo L1310G
PerfectSoft > Baza wiedzy > General > Niedziałające WiFi w Fujitsu-Siemens Amilo L1310G

Niedziałające WiFi w Fujitsu-Siemens Amilo L1310G

Problem: Niedziałające WiFi w Fujitsu-Siemens Amilo L1310G

Dzielimy się z Wami bezpłatnie wiedzą programistyczną.

Jeżeli doceniacie naszą pracę możecie nas wesprzeć dobrowolną wpłatą:

DONATE

EN

Wadliwe funkcjonowanie sieci bezprzewodowej w Fujitsu-Siemens Amilo L1310G może wystąpić po reinstalacji systemu, czyszczeniu systemu lub wyłączeniu uruchamianych ze startem programów. Pozornie nieszkodliwe działanie może wpłynąć na istotne funkcje komputera. Problem nie musi się ograniczać tylko do modelu L1310G.
Niedziałające WiFi w Fujitsu-Siemens Amilo L1310G.
Zarówno sterowniki WiFi jak i samo urządzenie nie wykazuje problemów, a mimo tego nie można wyszukać żadnej sieci, a dioda od WiFi jest wyłączona. Często w takich sytuacjach konieczne jest włączenie sieci bezprzewodowej w laptopie specjalnym przyciskiem. Czasem jest to oddzielny przycisk, a czasem kombinacja klawiszy.
W tym modelu jest to oddzielny przycisk, ale zachowuje się tak jakby nie działał, a każda próba włączania WiFi w Windows kończy się niepowodzeniem.Rozwiązanie: Power Manager silent mode/RF


Rozwiązanie problemu jest bardzo proste, choć nie tak oczywiste. W calu przywrócenia funkcjonalności przycisku włączającego WiFi, należy zainstalować sterownik zarządzania energią i głośnością pracy „Power Manager silent mode/RF” ze strony producenta tutaj. Ciekawe jest to, że można skorzystać także ze sterowników od innego modelu, np. Amilo A1655 (tutaj) i także funkcjonalność klawiszy wróci.
Po zainstalowaniu sterownika należy wcisnąć przycisk WiFi znajdujący się nad klawiaturą i wszystko zacznie działać tak jak powinno.


×
Czy życzą sobie Państwo kontaktu z naszej strony?
TOP